Adliyeye Gitmeden Dava Dosyası Takibi

Yaşadığınız herhangi bir sorun nedeniyle adliyeye gidip dava açtınız ama mahkemenin ne zaman görüleceğini bilmiyorsunuz. Duruşma tarihlerinizi öğrenmenin yolu evinize gönderilecek olan resmi evraktır. Ancak bu evrak size ulaşmayabilir ya da geç ulaşabilir. Dava dosyası takip etmek için Artık    adliyeye gitmeye de gerek yok.

Mahkeme günü sorgulama servisi ile isterseniz kendinizin bizzat açtığınız davayı, isterseniz de sizin için açılmış davaları takip edebilirsiniz. Davanızın hem tarihini hem de saatini öğrenmeniz çok kolay. Mahkeme Sorgulama servisi ile davalarınızı ve icra durumlarınızı önceden öğrenin. Devlete ait bir sistem olan UYAP ile sorgulama hattımız arasındaki iş birliği sayesinde güvenilir bir şekilde dava dosyalarınızı takip edin.

İcra takibi için en güvenilir adres elinizin altında ve size bir telefon yakınlığında. Duruşmalarınızın tarih, saat ve yerini de bizi arayarak öğrenin. Bu konudaki en uzman kadromuz ile sizlere her gün ve her saat hizmet vermekteyiz. Dava dosyası sorgulama işlemleriniz için tek yapmanı zgereken bizi aramak ve bilgi almak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*