Bana Açılmış İcra Davası Var Mı?

 

İcra Sorgulama UYAP Servisi vatandaşlara herhangi bir kurum ya da kişi tarafından bir icra davası açılıp açılmadığnın bilgisini veren bir servistir. Dava dosya ve icra dosyalarınızı takip etmenin en güvenilir yolu servisimizi aramaktır.

İcra davalarınız hakkında bilgi alabilmek için bizi her an her yerden arayabilirsiniz. İcra dosya numaranızla ya da bir kaç kimlik bilginiz ışığnda müşteri temsilcilerimiz UYAP sistemi ile   sizlere yardımcı oluyor ve her türlü bilgiyi veriyorlar. İcralık bir dava veya icra dosyanız var mı diye sorgulamak sadece bir kaç dakikanızı alır, çünkü müşteri temsilcilerimiz sizlere telefonla hemen bilgi verirler.

Kalkıp adliyeye gitmenize hiç gerek kalmadan ev veya iş telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan hattınız ne olursa olsun bizi arayabilirsiniz, biz size gerekli tüm bilgileri paylaşırız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hakkınızda açılmış icra dosyası olup olmadığını öğrenin. UYAP ile dosyanız ne aşamada, mahkeme tarihi ne zaman, dava ne zaman sonuçlanacak gibi sorulara çözümü UYAP İcra Sorgulama Servisi hizmeti ayağınıza kadar getiriyor. Bir telefon açın ve öğrenin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*