Boşanma Davası Sorgulama

Boşanma davası açtıktan sonra dosyayı sorgulamak isteyebilirisiniz. Boşanma Dava dosya sorgulama işleri eskiden olduğu kadar zor değil. Tek bir telefon açarak, dosyanızla alakalı her bilgiye ulaşabilirsiniz. Servisimizi aradığınızda dilerseniz eğer biliyorsanız dosya numarasını söyleyerek, dilerseniz de dava sahibi iseniz bir kaç kimlik bilgisi ile dosya hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. İlk duruşma ne zaman, hangi tarihte ve saatte ya da dosyanın gidişatı ne durumda gibi bütün sorularınıza yanıt bulmak için servisimizi arayın bilgi sahibi olun.

Dosya takibi ve sorgulama işlemleri için adliyeye gitmenize gerek yok, çünkü küçük şehir de olsanız artık kalkıp adliyeye gitmenize gerek yok. Dava dosya sorgulama ve boşanma davası sorgulama işlemleriniz tek telefonla elinizin altında artık.

Davanıza dair aklınıza gelen her konuda bizden bilgi almak için istediğiniz telefon operatörününden bizi arayabilirsiniz. Davalar konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sizlere sadece bir kaç dakika içerisinde dava hakkında en güvenilir bilgiyi hemen verirler.

 

2 yorum

  1. Ben yurtdışında yaşıyorum, e devlet şifresi alamıyorum ve sizide arıyamıyorum. Benim sorum eşim galiba boşanma davası acmış bana kendisine sorduğumda yanıltıcı cevaplar veriyor. Biz yurt dışındaki vatandaşlar bunu nasıl öğrenebiliriz. Teşekkürler iyi çalışmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*