Dava Dosyası Takibi

Açtığınız bir davanın ne durumda olduğunu bilmek ve takip edebilmek şimdi Dava dosya Sorgulama Servisi ile son derece kolay. Davanın sonuç tarihi ne zaman, dava ne aşamada, ve davanın tarih ve saatini öğrenmek servisimiz ile çok kolay.

Üstelik de adliyeye gitmenize gerek yok. Sadece tek bir telefon ile dosyalarınız hakkında her türlü bilgiyi öğrenebilirsiniz. Adliye koridorlarında yorulmadan, saatlerce beklemeden, oturduğunuz yerden bile kalkmadan tek bir telefonla her bilgiye hemen ulaşın.

Dava Dosya Sorgulama servisi bu hizmeti ayağınıza kadar getiriyor. Tek yapmanız gereken servisimizi aramak ve uzman müşteri temsilcilerimiz ile canlı olarak görüşmek. Çok kısa bir sürede davanızın ne durumda olduğunu öğrenebileceksiniz.

UYAP anlaşmalı sistemimiz sayesinde tüm bilgileri güvenilir bir şekilde öğrenirken, kimliğinizin yanınızda bulunması yeterli. Müşteri temsilcilerimiz sizlere doğru bilgileri vermek için bir kaç soru sorduktan sonra dosyanız ne durumda, davanız bitmiş mi, mahkeme ne zaman gibi bir çok konuda sizlere bilgi verecekler. Bizi arayın ve güvenilir bir şekilde dosyalarınızı takip edin.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*