Dava Durumunu UYAP’dan Sorgula

Adli bir sorundan dolayı birine açtığınız bir davanın ne durumda olduğunu öğrenmek artık için Dava Sorgulama Servisinden yardım alın. Açtığnız davanın duruşma tarihini, saatini, hangi aşamada olduğunu öğrenmek için servisimiz sizlere her an her yerde yardım ediyor.

Üstelik de adliyeye gitmenize   gerek kalmadan sadece tek bir telefon açarak kolayca takip edebiliyorsunuz. Artık kimse adliye koridorlarında koşturmak, saatlerce beklemek zorunda değil, oturduğunuz yerden sadece bir telefonla her şeyi öğrenebilirsiniz. Dava Sorgulama servisi olarak biz bu hizmeti ayağınıza kadar getirdik. Yapmanız gereken şey servisimizi aramak ve uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşmek.

Artık çok kısa bir süre içerisinde davanızın ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. UYAP anlaşmalı sistemimiz bilgilendirme servisini ararken kimliğiniz yanınızda olsun yeter. Müşteri temsilcilerimizin size yönelteceği bir kaç sorudan sonra sizlere dava dosyanız hakkında gerekli tüm bilgileri verecek ve bilgilendirme yapacaklar.

Tarafı olduğunuz davanız ne zaman sonuçlanacak, eğer dava sonuçlandıysa karar sonucu açıklandı mı ya da dava temyize gitti mi gibi sorular ve sorgulamalar için dava sorgulama servisimiz yanınızda. Mahkemeye gitmenize gerek kalmadan, evinizden, işinizden, cebinizden bizi arayıp öğrenebilirsiniz. Mahkeme sorgulama işlemleri için sadece bizi aramanız yeterli .

Davanız hakkında aklınıza takılan tüm sorularınız için tek yapmanız gereken bizi aramak ve canlı olarak görüşerek müşteri temsilcilerimizden bilgi almak. Bizi aradığınızda ses kaydı ile karşılaşmazsınız, canlı olarak müşteri temsilcileri ile görüşürsünüz. Bu görüşmelerinizde davanız veya icra dosyanız hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi teker teker sorabilirsiniz.

Yer ve zaman sınırı yok çünkü bizi Türkiye’nin her yerinden kolayca arayabilirsiniz. Telefon hattınız ne olursa olsun tek yapmanız gereken bir telefon açmak. Hangi saatte aradığınızın da önemi yok çünkü bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Bilgi almak artık son derece kolay, adliyeye gitmenize gerek yok, yorulmanıza, beklemenize, sıraya girmenize gerek kalmadı. Dava sorgulama servisi olarak biz size bir telefon kadar yakınız. Elinizin altındaki yardımcınız tek bir telefon, arayın ve bilgi alın.

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*