Dava Sorgulamak Artık Tek Telefonla

Bir sebepten dolayı adliyeye gidip dava açtıktan sonra bu dava hakkında bilgi almak gerekir. Duruşma ne zaman görülecek gibi bir çok konu hakkında bilgi almak gerekebilir. Davalarınızı takip etmek, adliyeye gitmeden de mümkün oluyor.

Mahkeme Sorgulama servisi ile eğer isterseniz kendi açtığınız davayı, isterseniz de size açılmış davaları takip edebilirsiniz.  Davanızın tarihini ve saatini öğrenmek de çok kolay. Mahkeme Dava Sorgulama servisi ile dava ve icra durumlarınızı önceden öğrenebilirsiniz. Yaşanacak   kötü durumları engellemek için servisimizi aramanız yeterli.

Adalet bakanlığına bağlı UYAP ile sorgulama hattı arasındaki iş birliği sayesinde güvenilir bir şekilde dosyalarınızı takip edin. İcra takibi için de en güvenilir adres elinizin altında ve size bir telefon yakınlığında. Duruşmalarınızın tarih, saat ve yerini de bizi arayarak öğrenin. Hakkınızda dava olup olmadığı, eğer varsa hangi birimde olduğu, davanın esas ve karar numarası, bilirkişi raporu hakkında bilgiler, temyize gidilip gidilmediği veya ne aşamada olduğu vb bilgilerin tamamını Mahkeme sorgulama servisimizden öğrenebilirsiniz.

1 yorum

  1. Merhaba bana acil cvp verirmisnz ben eşimden 3 defa tartsma oldu ben karşılık itine kalkışma oldu aramızda ama ben o an sinirle eşimi şikayet etdim tek tokatını darp raporu aldım ilkinde şikayetci oldum 3.000 lira çeza aldı ikinci mahkemesinde şikayetci değilm dedim para cezası aldı eşim 2.800 lira martın 15 inde tekrar bi davamız var şikayetci değilm ben eşime döneli aylar olcak ve herşey çok güzel oldu gerektiği kadar cezamızı aldık ödüyoruz acaba 15 martta neolur

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*