Dosya Takip Sorgulama

Dava dosya sorgulama işlemleri size karışık gelmesin. Dosyalarınızı takip etmek için kalkıp resmi kurumlara adliyelere gitmenize hiç gerek yok. Eğer dosya numaranızı biliyorsanız, servisimizi arayın dosya numarası vererek tüm bilgilere ulaşın.

Dava Dosya Sorgulama Servisi ile dava dosyalarınız hakkında bilgi alabilmeniz artık çok kolay. Davanız veya icra dosyanızın ne durumda olduğunu öğrenmek istiyorsanız sadece bir telefon açmanız yeter. Adliyeye kadar gitmenize gerek kalmadan evinizden, işyerinizden veya cep telefonunuzdan bizi arayın, gerekli tüm bilgileri bizden öğrenin. Türkiye’nin neresinde olursanız olun davalarınız hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Dava Dosya Sorgulama hizmeti sayesinde işinizi gücünüzü bırakmadan, zamanda haracamadan bir telefon ile aşama aşama takip edip öğrenmek çok kolay. Sadece bir kaç dakika içerisinde davanız hakkındaki bilgileri ve bir sonraki aşamalarını kolayca öğrenebileceksiniz. UYAP ile anlaşmalı çalışan bilgilendirme servisimizi ararken kimliğiniz mutlaka yanınızda olmalı. Müşteri temsilcilerimiz size   bir kaç soru sorduktan sonra   dava dosyanız hakkında gerekli tüm bilgileri verecek ve bilgilendirme yapacaklardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*