İcra Dosyalarını Takip Etmek

İcra dosya sorgulama yaparak sizin için açılmış bir icra davası olup olmadığını çok kolay öğrenirsiniz. Sadece bir telefon yardımıyla herhangi bir davanız ya da icranız varsa hemen sorgulamanız çok kolay. Ödeme yapmayı unuttuğumuz bir fatura bir gün bir bakmışsınız size bir icra davası olarak geri dönmüş.

İcra dosya sorgulama servimizi aradığınızda hakkınızda açılmış bütün davalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ve bunun için adliyeye ve ya mahkemelere gitmenize de gerek yok. İcra Sorgulama servisi ile dava ve icra sorgulamaları yaparak dosyalarınız hakkında bilgi alırsınız.

Adalet bakanlığının Sistemi UYAP ile dosya sorgulama hattı arasındaki iş birliği sayesinde en güvenilir şekilde dosyalarınızı takip edebilirsiniz. İcra takibi için en güvenilir adres elinizin altında ve size bir telefon kadar yakın bir hizmet. Bütün duruşmalarınızın tarih, saat ve yerini de bizi arayarak öğrenmeniz çok kolay.

İcra dosyası sorgulama servisi ile açtığnız icra davaları ne aşamada, sizin açılmış icra davası var mı, hepsini kolayca öğrenirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*