İcra Dosyamı Nereden Takip Edeceğim

Bir icra dosyam var ama bilgi almak için nereyi aramam gerekiyor diye düşünüyorsanız ve nereden bilgi alabileceğinizi bilmiyorsanız artık tüm icra ile ilgili sorularınızın cevabı bir telefon kadar yakın; UYAP İcra takip servisi.

Belki de farkında bile olmadan hakkınızda açılmış icra dosyaları vardır, adresinize ya da telefonunuza bilgilendirme veya dava hakkında tebligat ve resmi evrak gelmemiş de olabilir. Bu tür durumlarda dava devam eder ve siz hacizlik pozisyona düşebilirsiniz. Evinize icra ile ilgili evrak gelmemiş olması davanın olmadığı anlamına gelmiyor maalesef.

En doğru hareket davalarınızın olup olmadığını, varsa ne durumda olduğunu takip ederek bilgi edinmek olmalıdır. Siz ne durumda olduğunu bilir, belki de ödemenizi buna göre ayarlar ve bunun için elinizden geleni yaparsınız.

UYAP icra sorgulama ile davanız ne aşamada, haciz var mı, haciz ne zaman uygulanır, ne kadar ödeme yaparsam icradan kurtulurum gibi bir çok konu hakkında bilgi alın. Borçlarınızı bilerek hayatınıza devam edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*