İcra Dosyası Sorgulamak

Her hangi bir firma tarafından açılmış bir icra davası, bir kredi borcu, ödemesi unutulmuş bir faturadan kaynaklanan borç mevcut mu diye merak ettiğinizde sorgulama yaparak öğrenebilmeniz için UYAP icra sorgulama servismizi arayabilirsiniz. Bana açılmış icra davası var mı, eğer varsa dava ne durumda diye sorgulamak için adliyeye gitmenize gerek yok artık, tek yapmanız gereken bizi armak ve telefon ile bilgi almak.

Şimdi artık son sistemler sayesinde UYAP sistemi ile ortak olarak sizlere anında bilgi verebilyoruz. Üstelik de sadece telefon ile. Arıyorsunuz bizi istediğiniz yerden ve dosyanız ne durumda hemen öğreniyorsunuz.

Hem vatandaşın işleri kolaylaşmış oluyor bu şekilde hem de adliyelerin işleri azalmış oluyor. İş yükü azaldığı için de adliyeye işiniz düştüğünde daha kısa sürelerde sonuç alaibiliyorsunuz.

Telefon ile hizmet alınabilen, müşteri temsilcilerinin verdiği bilgiler ışığında hizmet sunulan UYAP dosya sorgulama servisi sizlere en hızlı hizmeti sunuyor. Bu servisimizi arayarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun, davalarınız ve dosyalarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

İcra Dosyam ne durumda, davam hangi aşamada, dava dosyam hakkında nasıl bilgi alabilirim gibi sorular için servisimiz sizlere her an yardımcı oluyor.

İcra sorgulama servisi sizlere UYAP ile otak çalışma neticesinde adli konulardaki her türlü bilgiyi veriyor. Kimliğiniz elinize alın ve bizi arayın. Uzman müşteri temsilcilerimiz hiç beklemeden yardımcı oluyorlar. Davanız ne zaman görülecek, duruşmanın tarihi ve saati nedir, icra mahkemem nerede gibi her türlü soruya cevap bulabileceğiniz bu servisi Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz.

Arayın İcra dosya sorgulama hattımızı sizlere en doğru bilgileri paylaşalım. Dava dosya takibi, icra dosyası takibi, icra dosyam ne aşamada, haciz gelir mi gibi bir çok soruya biz cevap verelim. Güvenilir bir şekilde UYAP üzerinden bilgi alın.

Servisimizi aradığınızda arkadaşlarımız sizlere bir kaç kimlik sorusu yönelttikten sonra, sizin hakkınızda açılmış olan tüm davalara ve dosyalara ulaşıp, istediğiniz her bilgiyi paylaşıyorlar sizlerle.

Dosyanız hakkında aklnızdaki tüm sorulara uzman kadromuz ile cevap veriyoruz. Sizler aklınıza takılan ve bilgi almakta zorlandığınız her şey için bizi arayabilirsiniz.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*