Mahkeme Dava Sorgulama

Eğer bir davanız varsa bu davayı takip etmek istemeniz gayet doğaldır. Davanız dava boşanma davası, ticari  dava olabilir veya Yargıtay’a gitmiş olabilir. Tüm bu davalar hakkında nasıl bilgi sahibi olabilirim diye düşünmek yerine bir tıkla işlerinizi halledebilir ya da dava dosya sorgulama servisini arayarak anında bilgi alabilirsiniz.

Sorgulama yapabilmek için ise en güvenilir sistem UYAP’tır.  Dava Sorgulama sistemi ile UYAP üzerinden sizlere bilgi verilmektedir.

Servisimizi aradığınızda bu konudaki uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek dosyalarınızın tüm süreçleri hakkında hemen bilgi sahibi olabilirsiniz.  Adliyeye gitmenize de ve oradan bilgi almanıza da gerek kalmadı.

UYAP bilgi sistemi sayesinde, mahkemeleri davaları takip etmek çok basit hale geldi. Hakkınızda açılmış icra dosyası veya sizin için açılmış bir dava varsa, UYAP mahkeme takip ile anında kontrol edebilirsiniz.

Servisimizi aradığınızda canlı müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmede, sizlere dava dosyanıza ulaşmak için bir kaç soru yöneltildikten sonra, hakkınızda açılmış tüm davalar ve sizin açtığınız davalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evinizden kalkıp hukuk bürolarına gitmenize gerek kalmadan, danışmanlık masrafları ödemenize gerek kalmadan ya da adliyelere gidip yorulmadan da evinizden ve işinizden davanızı ve  dosyanızı  takip edin. Duruşmanın tarihini, duruşmanın hangi mahkemede olacağını, davanın ne zaman sonuçlanacağını, tebligat gönderilip gönderilmediğini ve aklınızı kurcalayan daha bir çok soruya anında cevap bulun.

Dava dosya sorgulama servisi sizleri yormadan, sadece bir telefon ile bilgi alabileceğiniz bir kolaylık sunuyor. Yerinizden bile kalkmadan bir telefon açarak dosya hakkında ki her bilgiye ulaşın. Mahkeme tarihini saatini öğrenin, tarafların isimlerini öğrenin ve buna uygun hareket edin.

UYAP Dosya sorgulama servisini aradığınız zaman uzman müşteri temsilcilerimiz  çok kısa bir süre içinde, davanız, dosyanız, icranız ya da takipleriniz hakkında aklınıza takılan, öğrenmek isteyip de öğrenemediğiniz, bir türlü bilgi alamadığınız her konuda bilgilendiriyor.

 Dosyam ne aşamada, dava dosyam hakkında nasıl bilgi alabilirim, mahkeme dosyam hakkında bilgi almak istiyorum, davamı sorgulamak istiyorum ve buna benzer daha bir çok bilgi için servisimizi arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*