Tek Telefondan Davaları Sorgulamak

Dava Dosya Sorgulama Servisi  ile dava  dosya bilgilerinize istediğiniz yerden kolayca ulaşabiliyorsunuz. İster cep telefonunuzdan, isterseniz de sabit hattınızdan servisimizi aradığınızda, açtığınız davalar, size açılmış davalar ve icra dosyalarınız hakkındaki her türlü bilgiyi hemen alabilirsiniz.

Dava dosya Sorgulama Servisi UYAP ile   bir kaç kimlik bilgisi sorulduktan sonra  UYAP kapsamında adli ve idari yargı birimlerinde devam eden  dosyanın durumunu, davanın her aşamasını ve duruşma gününü, dava dosyaları ile dosyada oluşan işlemlerin dava konusunu öğrenmeniz son derece kolay.

Bizi Türkiye’nin her yerinden istediğiniz gün ve saatte arayabilirsiniz, müşteri temsilcilerimizin soracağı bir kaç kimlik bilgisinden sonra tarafı olduğunuz bir davanız hakkında aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. Tek yapmanız gereken UYAP dava dosya sorgulama servisimizi aramak ve müşteri temsilcilerimiz ile görüşmek.

UYAP devlete ait, avukatların, yargı mensuplarının ve bizim kullandığımız son derece güvenilir bir sistemdir. Bu sistem sayesinde hem zamandan tasarruf etmiş olacak hem de işlerinizi aksatmamış olacaksınız. UYAP işbirliği ile hizmet veren  dosya sorgulama servisi  kapsamında; hakkınızda bir dava olup olmadığını, davalarınızın hangi mahkemede görüldüğünü, dava tarih ve saatini ve her türlü bilgiye uzman ekibimiz ile yapacağınız sesli görüşmeler ile ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*