UYAP İle İcra Sorgulaması

UYAP icra sorgulama servisi ile davalarınızı, mahkemelerinizi sorgulama işlemini kolay bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz. Hakkınızda sizin için açılmış dosya ya da icra olup olmadığını, dosyanızın hangi aşamada olduğunu, tarih ve saati   gibi bir çok soruya hemen cevap bulabilirsiniz.

UYAP icra sorgulama servisi ile bilgi alabilmek için isterseniz sabit telefonunuzdan, isterseniz cep telefonunuzdan hattımızı aramanız yeterlidir. Adalet bakanlığına bağlı UYAP ile sorgulama hattı arasındaki iş birliği sayesinde en güvenilir şekilde dosyalarınızı takip edin. Bilgilendirme servisimiz ile   hakkınızda dava olup olmadığını, eğer varsa hangi birimde olduğunu, davanın esas ve karar numarasını, davanın temyize gidip gitmediğini veya ne aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Resmi kurumlarda yorulmadan bir telefon ile davalarınız hakkındaki her bilgiye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. UYAP sorgulama hattını aradığınızda size yardımcı olacak müşteri temsilcisi arkadaşlarımız aynı zamanda bilgi güvenliği konusunda uzman kişilerdir. Türkiye’de mahkeme sorgulama konusunda yepyeni bir sistem olan ve UYAP ile de işbirliği halinde ilerleyen servisimiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir. İcra sorgulama servismiz sizlere uzman kardomu zile hizmet vermektedir.

2 yorum

  1. İstinaf mahkemeleri niye geç karar veriyor benim İzmir istinaf mahkemelerine verilmiş bir dosya var hala sonuçlanması oysa dosyaların en geç üç ay içerisinde sonuçlandığı söylenmektedir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*