UYAP İle Mahkeme ve Dava Sorgulama

UYAP dava dosya sorgulama servisi ile davalarınızı ve dosyalarınızı sorgulamalarınız çok kolay. Size açılmış dosya ya da icra dosyası var mı, dosyanız hangi aşamada, gibi bir çok soruya dakikalar içerisinde cevap alabilirsiniz.

Tüm bu sorgulamalar için adliye koridorlarına gitmenize ve yorulmanıza gerek kalmadı. UYAP dava dosya sorgulama ile dilediğiniz telefon hattından bizi aramanız yeterli.

Adalet bakanlığına bağlı UYAP ile servisimiz arasındaki iş birliği neticesinde güvenilir bir şekilde dosyalarınızı takip edebilirsiniz.

Bilgilendirme servisimiz ile öğrenebileceğiniz bilgiler: davanız olup olmadığı, eğer dosya varsa hangi birimde olduğu, bilirkişi raporu hakkında bilgiler, davanın tarafları, temyize gidip gitmediği veya ne aşamada olduğu gibi her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Adliye koridorlarında yorulmadan bir telefon ile davalarınız hakkındaki her bilgiye kolayca ulaşırsınız. Uzman müşteri temsilcilerimiz sizlere sadece bir kaç kimlik sorusu yönelttikten sonra doyalarınız hakkında her türlü bilgiyi sizinle paylaşacaklar. Sizlerin yöneltecğei her soruya da cevap vereceklerdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*