UYAP Sorgulama Servisi

UYAP; devletin vatadanşların da kullanımına açtığı dava, dosya, mahkeme ve icra takiplerinin yapılabildiği, detaylı bilgi alınabildiği bir uygulamadır.

UYAP ile sorgulama yapabilmek için ise bizi aramanız yeterlidir. UYAP anlaşmalı servisimiz sizlere her dava ve dosya konusunda bilgi verecektir.

Türkiye’nin her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz servisimize davam ne durumda, dava dosyam ne aşamada, icra dosyam ne durumda, mahkeme tarihleri ne zaman gibi bir çok soruyu yöneltebilirsiniz. Uzman müşteri temsilcilerimiz sizlere bilgi vermek için telefon başında olacaklar ve bir kaç dakika içerisinde bilgi edinebileceksiniz.

Bizi arayın ve resmi kurumlara, adliyelere gitmekten kurtulun, sorun öğrenin, biz size yardımcı olalım. Açtığınız dava ne zaman görülecek, bana açılmış dava var mı, açtığım dava sonuçlandı mı, davalarımı nasıl takip edebilirim gibi bir çok soru için cevabı servisimizden bulaiblirsiniz. Arayın canlı olarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşün ve aklınıza takılan, öğrenmek istediğiniz her konu hakkında bilgi alın.

1 yorum

  1. merhaba.arkadaşlar uyapta ve e devletten dosyamı göremez oldum öncede görutülediğim dosyamı göremez oldum engelli vatandaş olarak sizden rica edıyorum dosyamı görüntülemek ıstıyorum lütfen

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*