UYAP Sorgulaması Yapmak

UYAP sorgulama servisi ile açtığınız her türlü davanızı, size açılmış olan davaları, mahkemelerinizi sorgulamanız çok kolay ve hızlı. Hakkınızda açılmış dosya ya da icra var mı, dosyanız hangi aşamada, tarih ve saati nedir gibi bir çok soruya hemen cevap alabilirsiniz.

Davalarınızı takip etmek için adliyeye gitmenize ve yorulmanıza da gerek yok. UYAP sorgulama servisini telefon hattınız ne olursa olsun arayabilirsiniz. Adalet bakanlığına bağlı Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi UYAP ile sorgulama hattı arasındaki iş birliği sayesinde son derece güvenilir bir şekilde dosyalarınızı takip edin. UYAP Dosya bilgilendirme servisimiz ile   hakkınızda dava olup olmadığını, eğer varsa hangi birimde olduğunu, davanın temyize gidip gitmediğini , davanızın ne aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Adliye binalarında yorulmadan elinizin altındaki bir telefon ile davalarınız hakkındaki her bilgiye kolayca ulaşın. UYAP sorgulama hattını aradığınızda size yardımcı edecek olan müşteri temsilcisi arkadaşlarımız aynı zamanda bilgi güvenliği konusunda uzman kişilerdir. Mahkeme sorgulama konusunda yepyeni bir sistem olan ve UYAP ile de işbirliği halinde ilerleyen servisimiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Numarasını aradığınızda sadece dakikalar içerisinde öğrenmekte zorladığınız dava ve icra bilgilerinizi sizlerle paylaşacaklar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*