UYAP Üzerinden Dava Sorgulama

UYAP dava sorgulama sayesinde adli yargı birimlerinde  görülmeye devam eden  dava dosyaları ile dosyada oluşan işlemlerin dava konusunu, dosyanın durumunu, davanın hangi aşamada olduğunu ve dava tarihini hemen öğrenebilirsiniz.

Yapmanız gereken UYAP dosya sorgulama servisimizi aramak ve müşteri temsilcilerimizle görüşmek. Son derece güvenilir bu sistem sayesinde zaman kaybetmeden, hem de işlerinizi aksatmadan tüm bilgileri öğrenirsiniz. Çözüm bu kadar basit ve kolay!

UYAP işbirliği halinde olan Dosya Sorgulama Servisi  hakkınızda bir dava olup olmadığını, eğer varsa davanız hakkında tüm genel bilgileri öğrenebileceğiniz bir servistir.

Bizi Türkiye’nin her yerinden icra dosyası öğrenmek için arayabilirsiniz. Canlı görüşme yapabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz sizlere, sizin açılmış bir icra doyası hakkında ve sizin açtığınız bir icra dosyası hakkında sorduğunuz her soruya cevap verecekler.

UYAP dosya sorgulama ile dosyalarınız davalarınız ile ilgili her soruya yanıt bulabilirsiniz. Dava bilgilerine ulaşmak için artık resmi kurumlara, adliyelere gitmenize gerek yok. Bizi arayın ve her şeyi öğrenin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*